Ny Energidirektør (Foto Istock) For Nett
Foto: iStock

Er du vår nye direktør for Samfunnsbedriftene Energi?

Energi

Brenner du for fornybar energi? Har du et sterkt samfunnsengasjement og et hjerte for lokalsamfunnet? Samfunnsbedriftene Energi ser etter en leder som vil være med på å forme framtidens energipolitikk.

Samfunnsbedriftene Energi er arbeidsgiver- og interesseorganisasjon for over 170 virksomheter i kraftbransjen. Våre medlemmer står midt i den «perfekte energistormen».

Som leder vil du sette retning for et dedikert og dyktig energiteam. Og du vil være en viktig talsperson for landets små og mellomstore energiselskaper. Våre medlemmer er kunnskapsrike, engasjerte og tar sitt samfunnsansvar på alvor.

Som energidirektør vil du også inngå i lederteamet til Samfunnsbedriftene, som samlet representerer nærmere 600 virksomheter.

Høres dette interessant ut? Da hører vi gjerne fra deg.

Søknadsfrist: 25. november 2022

Les mer om stillingen